Eikeblaas
 • Aktiviteter og terminlister    • Repertoar og musikk    • Dokumenter og bilder    • Om Eikeblaas    • Eikeblaas-konserter    

 

 

   Aktiviteter og terminlister
           

Snarveier:
 Logg inn medlem
 Kontakt oss!
Antall besøk på siden: 753 707

 

 


Prøver og seminarer

Rutiner i fm fravær

1.Alle har ansvar for å melde fravær på ukentlige prøver («mandagsøvelser») til gruppeleder. Gruppeleder melder videre til dirigent gjerne med SMS. 

2. Alle har ansvar for å melde fravær på generalprøve, prøve før konsert og selve konserten til gruppeleder, dirigent og styreleder så snart som mulig. Dette er viktig for å kunne skaffe nødvendige vikarer.

3.Styreleder har ansvar for å holde oversikt over hvem som ikke kommer på generalprøver, prøver før konsert og konserter og holde dirigenten informert om dette.

4. Dirigenten melder til dem det gjelder, om behov for å tynne i stemmer eller om noen ikke skal spille deler av stykker eller repertoaret senest på siste ukeprøve («mandagsøvelse») før en konsert.

 

 

Alle prøver er på mandager kl. 18:30 - 21:30 på Hosletoppen skole hvis ikke annet er oppført. Fremmøte kl 18:10. Se oppsettet av stoler i venstremenyen på denne siden.